ОСТАННІ НОВИНИ

Через грип ЄС заборонив імпорт птиці з України

|

У зв’язку із реєстрацією в Україні пташиного грипу Європейський союз заборонив імпорт птиці з України. Про це Львівському порталу повідомили  у прес-службі Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

ptitsya

«Станом на сьогодні Держпродспоживслужба отримала офіційне повідомлення щодо заборони на експорт: столових яєць до Гонконгу виключно з Херсонської області; м’яса птиці та продуктів з нього зі всієї території України до ЄС», – йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що у зв’язку із реєстрацією високопатогенного грипу птиці в Херсонській області та відповідно до міжнародних зобов’язань і транспарентності України перед міжнародними торгівельними партнерами наша держава поінформувала основних торгівельних партнерів, у тому числі в Єврокомісію, про заходи, які вживаються з метою недопущення подальшого поширення цього захворювання.

Відтак до основних торгівельних партнерів України були направлені відповідні звернення щодо недопущення призупинення експорту продуктів птахівництва.

До ЄС надіслана детальна інформація щодо заходів, вжитих Україною для ліквідації захворювання, запровадження регіоналізації з метою відновлення експорту з областей України, вільних від грипу птиці.

Фото: Корреспондент.net

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...