ОСТАННІ НОВИНИ

Світовий банк забере у «Укравтодору» 220 мільйонів доларів

|

Світовий банк прийняв рішення тимчасово забрати близько 220 млн доларів з кредитного портфеля Держагентства автомобільних доріг України («Укравтодор»). Про це стало відомо за результатами роботи тижневої місії представників Світового Банку, повідомляє ЦТС з посиланням на «Укравтодор».

ремонт доріг

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен погодила з керівником “Укравтодору” Славоміром Новаком загальні напрямки роботи з Держагентством на 2017 рік.

За словами Сату Кахконен, часткове скасування фінансування – тимчасовий і вимушений крок, оскільки зараз гроші Світового банку не рухаються досить швидко. Це, як вважають у міжнародній фінансовій організації, обтяжує Україну економічно і не звільняє місце для підтримки нових проектів.

“Ми вважаємо, що наше рішення – це win-win-ситуація для всіх. Ці гроші до вас точно повернуться”, – запевнила Кахконен.

За підсумками зустрічі стало відомо, що в 2017 році “Укравтодор” внесе 20 проектів, що стосуються інженерного проектування, консультацій, попереднього дизайну, на розгляд Світового банку щодо можливостей подальшого фінансування.

Нагадаємо, в проекті Держбюджету-2017 передбачено лише близько 6,6 млрд гривень коштів на розвиток і утримання українських доріг при мінімальній потребі в 40 млрд гривень.

Як повідомили в “Укравтодорі”, такі цифри озвучувалися на плановому засіданні громадської ради держагентства 30 листопада.

Глава держагентства Славомір Новак висловив надію, що громадськість у співпраці з «Укравтодором» зможе вплинути на рішення влади і фінансування збільшать.

ЕП

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...