ОСТАННІ НОВИНИ

З 1 грудня виступи громадян на сесії міськради – за новими правилами

|

З 1 грудня виступи громадян під час сесії міськради Львова будуть проводитись за новими правилами. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів міської ради.

лмр

«Звертаємо увагу, що відповідно до ухвали Львівської міської ради №1185 від 10.11.16 р. «Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради» змінено порядок виступів на пленарному засіданні. Новий порядок діятиме з 1 грудня 2016 року»,  – йдеться у повідомленні.

Відповідно до ухвали, виступи членів територіальної громади м. Львова повинні стосуватися питань, віднесених до компетенції Львівської міської ради та її виконавчих органів.
Виступи членів територіальної громади м. Львова з питань прийняття рішень ради – правових актів індивідуальної дії, які включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цього питання.
Виступи членів територіальної громади м. Львова з питань, які не включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються на початку пленарного засідання.
Для виступу на пленарному засідання необхідно заповнити заяву, яку можна, завантажити тут

https://drive.google.com/open?id=0B3YyTfdFC5mNOFRDVDFES2ZCaFE

https://drive.google.com/open?id=0B3YyTfdFC5mNRUIyWHRmblJvMWc

або отримати у ЦНАПах.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...