ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині перепоховають вояків польського війська

|

У Мостиськах перепоховають останки вояків польського війська. Про це львівському порталу повідомили у прес службі ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять».

538

25 листопада 2016 року у смт. Мостиська о 11.00 поминальною літургією у Храмі св. Івана Хрестителя УРКЦ вшанують пам’ять загиблих воїнів, а о 12.00 на міському кладовищі відбудеться  перепоховання решток 26 вояків польського війська (поляків, українців, білорусів, предст. інших націон.), які загинули на Львівщині в боях проти нацистської Німеччини у вересні 1939 року.

Рештки вояків Польського війська було віднайдено ГО «Товариством пошуку жертв війни «Пам’ять»  спільно з ГО «Польське харцерство в Україні» в с. Бердихів, с. Новосілки Яворівського району Львівської області.  Завдяки збереженим військовим ідентифікаторам, пошуковцям стали відомі прізвища семи загиблих. Нажаль більшість з них було захоронено без особистих номерних знаків.

Довідка:

Польсько-український проект спільного вшанування пам’яті загиблих у вересні 1939 року вояків розпочався у 2012 році. Результатом кропіткої, наполегливої роботи пошуковців, завдяки сприянню Мостиської міської ради та, зокрема міського голови п. Сергія Старожука, стало перепоховання у 2015 році у м. Мостиська 111 останків вояків Польського війська.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...