ОСТАННІ НОВИНИ

На Жовківщині суд забрав земельні ділянки у двох депутатів

|

На Львівщині суд зобов’язав двох депутатів повернути земельні ділянки. Про це Львівському порталу повідомилиу прес-службі прокуратури у Львівській області.

dilyanka

Зокрема, за наслідками розгляду двох позовів Червоноградської місцевої прокуратури до Туринківської та Артасівської сільських рад Жовківського району про скасування незаконних рішень про виділення двом особам земельних ділянок під будівництво, суд постановив повернути у комунальну власність 2 земельні ділянки, загальною площею 0,4500 га.

З’ясовано, що вказаними особами є депутати даних органів місцевого самоврядування, які напередодні постановами Жовківського районного суду притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних дій під час передачі землі їм у власність. Тобто, останні в порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не повідомили колегіальний орган про наявність у них реального конфлікту інтересів при виконанні повноважень та проголосували під час сесії про передачу собі цих земельних ділянок.

Фото: Правда.if.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...