ОСТАННІ НОВИНИ

Держаудитслужба просить повідомляти про фінансові порушення та корупційні дії

|

Західний офіс Держаудитслужби просить громадян повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень за «телефоном довіри» (032) 255-41-88 (сектор внутрішнього аудиту). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

телефон

Крім того, Західний офіс Держаудитслужби інформує, що в їх структурі створено відділ запобігання та виявлення корупції. Тому просять телефонувати за номером (032) 260-31-70 та повідомляти про фінансові порушення, а також про вчинки працівників Західного офісу Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій.

За словами начальника Західного офісу Держаудитслужби Романа Кроляка, на разі аудитори проводять ревізії фінансово-господарської діяльності низки підприємств, установ і організацій.

Крім того, за повідомленням Західного офісу Держаудитслужби, триває державний фінансовий аудит ПАТ «Укртранснафта» з питань діяльності Філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба», державний фінансовий аудит діяльності ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», державний фінансовий аудит Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» і заплановано розпочати ревізію фінансово-господарської діяльності ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...