ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу львівські трамваї № 1 та № 9 відновлять рух за звичними маршрутами

|

Львівські трамваї №1 і №9 знову курсуватимуть за звичним маршрутом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

dsc3398-8647bef046b93cdcfdf238e689019507

У червні на ремонт закрили вулиці Котляревського на ділянці від Чупринки до Нечуя-Левицького та вулиці Нечуя-Левицького на ділянці від Котляревського до Сахарова, вздовж трамвайних колій. Довжина ділянок – 414 м. Вже в цю п’ятницю на ділянці планують протестувати трамваї і з суботи, якщо не буде виявлено недоліків, відновити рух і приватного, і громадського транспорту, трамваїв в тому числі.

На сьогодні виконано такі роботи:

-завершено роботи з заміни водопровідних мереж;

-завершено роботи з санації каналізаційного колектора на вул. Котляреського, на вул. Н.Левицького каналізаційний колектор діам. 1000 замінено;

-замінено випуски ринв і оглядових колодязів;

-змонтовано трамвайну колію в повному обсязі;

-міжколійний простір замощено бруківкою в повному обсязі;

-влаштовано підвищену платформу на трамвайні зупинці на вулиці І.Нечуя-Левицького, доступну для людей з особливими потребами.

Завершують роботи з замощення ділянок тротуарів та переходів бетонною плиткою, монтують контактну мережу та мережі зовнішнього освітлення, встановлюють дорожні знаки.

«Тут замінено всі інженерні мережі, водопровідні мережі, центральний водогін, підключення, замінено частини газопровідних мереж, замінено колектор на вулиці Нечуя-Левицького, проведено санацію на вулиці Котляревського. Наземна частина – дорожній одяг, бетонна основа, плити, трамвайні рейки – все замощено бруківкою, на тротуарі покладена плитка.

В п’ятницю плануємо пробно відкрити трамвайний рух, цієї суботи хочемо вже повністю відкрити цю ділянку, починаючи від вулиці Бандери, закінчуючи вулицею Сахарова,  тобто 1-й  і 9-й трамваї поїдуть за своїми маршрутами», – розповів начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР Роман Заріцький.

Він також додав, що гарантійний термін на весь об’єм робіт – 10 років.

Нагадаємо, вулиці Київську та Русових відкрили для проїзду в суботу, 19 листопада.

Фото: ЛМР

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...