ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові біля консульства Росії з’явились зелені чоловічки

|

У Львові сьогодні, 22 листопада, біля входу до консульства Російської Федерації (вул. К. Левицького, 95) відбулася соціально-мистецька акція, присвячена 1000 дням окупації півострова Крим. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

2

Активісти за допомогою художників виклали біля консульства інсталяцію з піску та зелених солдатиків на ній та пояснили, що саме так сьогодні виглядають пляжі окупованого півострова.

1

«Тут є тисяча зелених іграшкових чоловічків, які символізують кримський пляж, який заселений не туристами, а військовими, які приїхали  зрізних регіонів Росії. Символ мілітаризації – це символ репресій, які відбуваються в Криму…За ці 1000 днів ми маємо 269 конкретних випадків порушень прав людини в Криму. І з цих випадків є 44 людини, які ми можемо назвати кримськими політв’язнями. Ситуація в Криму не те, що не покращується, вона з кожним днем все більше погіршується щодо міжнародного права. В Криму порушена кожна стаття Конвенції ООН з прав людини», – наголосив керівник ГО «Крим SOS» Алім Алієв.

3

За словами учасника організації «Крим SOS», активісти також запустили до російського консульства паперові літачки, на яких написали тексти міжнародних документів, які захищають права людини.

«Сьогодні таким чином ми хочемо відзначити 1000 днів окупації Криму – нашої батьківщини. Ви бачите Крим у вигляді великої пісочниці,  на якій розташовані солдатики. Це нагадує про те, що божевільний диктатор трошки загрався в солдатиків, і світова спільнота на це реагує. Ми сьогодні вийшли, щоб нагадати, що Крим є досі українською територією, на яку розповсюджуються права людини, на якій є вже сотні вбитих людей, політв’язні. Також ми хочемо показати, що з Криму створено величезну військову базу, це розуміє світова спільнота.

Резолюція Ради безпеки ООН, Резолюція Ради Європи – з цих документів ми зробили імпровізовані дитячі літачки, щоб ще раз нагадати консульству і РФ про те, що скоро настане той день, коли Крим повернеться до України», – розповів він.

Також активісти нагадали, що у Львові є більше 3500 переселенців з Криму, і міграція триває по сьогодні.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...