ОСТАННІ НОВИНИ

Громадські організації повинні змінити статут, інакше – плата податків

|

Міністерство юстиції звертає увагу представників українських громадських організацій на необхідність внести зміни до статутів, інакше з січня 2017-го вони будуть платити податки. Про це повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз на брифінгу у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я хочу скористатися можливістю, щоб зробити оголошення для всіх громадських організацій, які зареєстровані і працюють в нашій державі», – сказав він.

«Справа в тому, що в 2015 році було внесено певні зміни в податкове законодавство і через це громадським об’єднанням потрібно привести свої статути у відповідність до вимог податкового законодавства», – зазначив заступник міністра.

За його словами, ті громадські організації, які цього не зроблять, з 1 січня 2017 року почнуть платити податки.

“Іншими словами, щоб громадським об’єднанням зберегти статус неприбуткових організацій з 1 січня 2017 року, їм потрібно привести свої статути у відповідність до вимог податкового законодавства”, – сказав заступник міністра.

Мороз підкреслив, що у громадських організацій є ще півтора місяці для внесення змін до статутів відповідно до податкового законодавства.

УП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...