ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська «Батьківщина» здоровою акцією привітала молодь з Днем студента

|

Сьогодні з нагоди Дня студента Львівська міська партійна організація ВО «Батьківщина»  разом з організацією «Батьківщина молода» та партнером, спортивним комплексом «Інтерспорт», провела здорову акцію «Обміняй свої цигарки на абонемент у спортзал». Таким чином Львівська «Батьківщина» хоче привітали студентів і залучити їх до здорового способу життя, передає кореспондент Львівського порталу.

1

7

«Молодь і студентство – це непереможна сила, яка пульсує в дуже активному ритмі і дуже гостро переживає всі події, які відбуваються в соціальному житті. Я переконаний, що якби не їхня енергія і активність, то мабуть ми б не здолали цей злочинний режим Януковича і не розпочали проєвропейський шлях. «Батьківщина» завжди виступає за соціальну справедливість, за розвиток всіх соціальних програм, в тому числі за здорову молодь. Ми розумієм, що молодь – це наше майбутнє, саме вона збудує нам дуже потужну державу. Тому я бажаю нашим студентам, насамперед, здоров’я, успіхів у всьому, легких сесій і звершення всіх їхніх мрій», – розповів голова Львівській міської партійної організації ВО «Батьківщина» Ігор Коць.

4

2

Відтак молоді та активні члени осередку «Батьківщина молода» біля львівських університетів роздавали одноразові абонементи з спортзалу в обмін та пачки сигарет. Пізніше отримані цигарки збираються передати бійцям на схід. Чому організатори обрали саме таку ідею та мету акції розповів керівник організації «Батьківщина молода» Сергій Оніщенко.

«Ідея акції виникла досить спонтанно. Ми планували зробити якусь подію до Дня студента, а так як всі члени нашої організації є здоровими та спортивними, вирішили провести саме таку акцію, щоб молодь могла приділяти більше уваги спорту. Сьогодні ми обмінюємо абонементи в зал на цигарки, які потім відправимо хлопцям у зону АТО. Абонементи нам дістались абсолютно безкоштовно після того, як ми розповіли адміністрації залу про акцію і вони із задоволенням до неї долучились. Відтак сьогодні ми роздаємо півтисячі одноразових абонементів, які, можливо, стануть поштовхом до здорового способу життя», – зазначив Сергій Оніщенко.

5

6

Варто додати, що студентам така акція припала до душі і більшість охоче обмінювала сигарети на абонементи.

«Я хочу побажати студентам, що вони гарно вчились, успішно склали сесію, не мали поганих звичок, ходили в тренажерний зал, і всього їм найкращого. З Днем студента вас!», – побажав один з хлопців, який долучився до цієї акції.

3

8

Фото: Соломія Григор’єва

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...