ОСТАННІ НОВИНИ

Які документи необхідно зібрати бійцям-добровольцям для визнання їх учасниками АТО

|

На Львівщині бійцям добровольцям присвоюють статус учасників воєнних дій у АТО. Для цього добровольцям, які неофіційно перебували у на захисті держави необхідно зібрати ряд документів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

ато

Йдеться про мешканців Львівської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на сході України.

Комісія розглядатиме документи осіб, заслуховуватиме свідків, представників військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій, враховуючи фото- та відеопідтвердження, та прийматиме рішення щодо визнання або відмови у визнанні бійців-добровольців АТО, а також щодо виплати одноразової допомоги в розмірі 3 тисячі гривень.

Рішення, прийняте за результатами засідання комісії оформляються у формі протоколу, який підписує голова та секретар комісії.

Отож, для визнання бійцем-добровольцем АТО особа повинна надати такі документи:

– довідку керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону, із зазначенням терміну перебування в зоні проведення антитерористичної операції;

– письмові свідчення не менше як двох свідків з числа осіб, які разом з такою особою брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що підтверджують участь в антитерористичній операції особи-заявника;

– інші матеріали, які засвідчують безпосередню участь в бойових діях на сході України (фото-, відеофіксація) (за наявності);

– висновок/характеристику громадської організації (за наявності;

– заяву;

– копію паспорта;

– копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Подані особою документи розглядаються на найближчому засіданні комісії, але не пізніше, ніж у місячний строк після подачі документів. Їх відсутність є підставою для відмови у визнанні бійцем-добровольцем АТО.

Усі необхідні вищезазначені документи слід подавати до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: м.Львів, вул. Митрополита Андрея, 10. Тел. для довідок: 261-27-85.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...