ОСТАННІ НОВИНИ

Поляк вирішив «купити» львівських прикордонників за 100 злотих

|

Протягом доби грошові винагороди пропонували громадяни України  у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг» громадянин Республіки Польща намагався підкупити прикордонників, пропонуючи їм 100 польських злотих за можливість позачергового запуску в пункт пропуску. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДПС.

habar-zlot

У діях порушника вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст.369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди», по даним фактам  було оповіщено працівників Національної поліції.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Довідка:

Протягом року персоналу Львівського прикордонного загону у 39 випадках пропонували хабарів  на суму  майже 59 тисяч гривень, у всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим були заохочені керівництвом прикордонного загону на з суму більш ніж 80 тисяч гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...