ОСТАННІ НОВИНИ

Сихівському трамваю присвоїли номер. Офіційний запуск відбудеться вже післязавтра

|

Незважаючи на складні погодні умови, у ЛКП “Львівелектротранс” повідомили, що обкатка трамвайноії лінії на Сихів відбувається відповідно до розробленого плану. Зокрема у понеділок, 14 листопада, по новій трамвайній лінії обкатували трамвай “Електрон”. Результати обкатки показали готовність нової трамвайної лінії до руху із пасажирами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

tramvay-na-sihiv

Офіційне відкриття трамвайної лінії на Сихів відбудеться, як і було заплановано, 17 листопада о 12.30 годині на розворотному кільці біля кінотеатру ім. Довженка. Після завершення церемонії офіційного відкриття, приблизно о 13:30 розпочнеться рух трамваїв із пасажирами за новим маршрутом №8 з Сихова до пл. Соборної.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, інтервал руху маршруту №8 «пл. Соборна – к-тр. ім. О. Довженка» складатиме    5-6 хв. На маршруті курсуватиме 10 трамваїв.

З п’ятниці, перше відправлення з пл. Соборної в 6.10 год., останнє – 23.27.

Перше відправлення з к-ру. ім. О. Довженка в 6.32 год., останнє – 23.48.

Нагадаємо, в день відкриття водії трамваїв продаватимуть акційні квитки лімітованої серії, компостувати які не потрібно. Всі власники акційних квитків  стануть учасниками акції “Я люблю трамвай”. Переможців цієї акції буде визначено за номерами акційних квиточків, вони отримають у подарунок від ЛКП “Львівелектротранс” місячні проїзні картки на грудень 2016 року, а також брошури про історію львівського трамвая.

Раніше Львівський портал опублікував матеріал: Проект «Трамвай на Сихів» у цифрах: що закопали під довгообіцяну колію.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...