ОСТАННІ НОВИНИ

Центр для бездомних потребує теплий одяг та взуття

|

Центр обліку та нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській, 3а, у зв’язку з негодою, змінив графік роботи. На день в центрі діє пункт обігріву, де всі, хто потребує, можуть отримати гарячий чай, харчі швидкого приготування та одяг. Як зазначають в Центрі, бракує теплого одягу та взуття, в основному, чоловічого. Усіх небайдужих просять допомогти. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Центр обліку бездомних

«У ці дні негоди в Центрі ночувало по 40-45 осіб. Вдень у Центрі діє пункт обігріву, де можна отримати гарячий чай, харчі швидкого приготування, одяг та взуття. Зараз нам особливо не вистарчає теплого чоловічого одягу та взуття. Якщо хтось може допомогти, то просимо теплі речі приносити у Центр на вулицю Кирилівську, 3а», – розповів в.о. директора Центру обліку бездомних громадян Олександр Бородін.

Довідка

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради.

Відповідно до своїх завдань, Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 18:00 години.

Також при Центрі діє Відділення нічного перебування безпритульних громадян, де особи, які звернулись, можуть отримати нічліг, санітарно-гігієнічні послуги, першу медичну допомогу та інші послуги.

Відділення нічного перебування працює щоденно з 20:00 до 8:00 години.

Телефон гарячої лінії: 233 10 49.

Юридичні консультації: 233 14 79.

Е-mail: centrobliku@ukr.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...