ОСТАННІ НОВИНИ

У ресторані в музеї «Арсенал» спалахнула пожежа: людей евакуювали

|

Вчора ввечері у ресторані «Реберня під Арсеналом» спалахнула пожежа. Їдкий дим проник і до відділу Львівського історичного музею «Музей-Арсенал», де в рамках «Ніч у Львові» мав відбуватися вечір поезії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив старший науковий співробітник Львівського історичного музею Руслан Кошів, передає Львівський портал.

1

«12 листопада о 20:00 у відділі Львівського історичного музею “Музей-Арсенал” в рамках акції “Ніч у Львові” мав розпочатися вечір поезії. Але коли з-під музейної підлоги повалив дим, вже було не до поезії. У приміщенні так званої “Реберні під арсеналом” (чергове творіння “іФест”), яке знаходиться у цокольному приміщенні будівлі, загорілася решітка з ребрами (так принаймні стверджували потім керівники закладу). Оскільки вентиляція виявилась несправна, їдкий смердючий дим заповнив приміщення ресторану і проникнув до музейної експозиції. Працівники розважального закладу евакуювали відвідувачів і погасили пожежу. Досить швидко на місце інциденту прибули пожежники і представники МНС, яким, на щастя, не довелося втручатися.

Отже, вдалося уникнути трагедії. Але захід в музеї було зірвано, а смердючий запах з експозиції не скоро вивітриться. А головне – ця подія підтвердила, що даному закладу не місце в будівлі музею, принаймні у такому вигляді. Бо зараз обійшлося, а наступного разу усе може закінчитись спаленим музеєм і навіть людськими жертвами», – написав Руслан Кошів.

Фото: скріншот з відео

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...