ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром біля Львова запустять сміттєсортувальну лінію

|

Наразі вже завершено монтаж лінії сортування сміття на території промислової зони біля Львова. Про це під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає Львівський портал.

smittyesortuvalna-liniya

«Є всі підстави для того, щоби вже у листопаді провести пробний запуск цієї лінії і таким чином зменшити кількість відходів, які будуть потрапляти зі Львова чи навколишніх територій на потенційні сміттєзвалища», – зазначив він.

Також він наголосив, що слід забезпечити перехід сортування сміття до виготовлення rdf-палива у Львові. І висловив сподівання на допомогу уряду щодо встановлення обґрунтованих тарифів на послуги із сортування та переробки ТПВ.

«Ця лінія, звісно, не сміттєспалювальний завод, який знищує всі відходи. При сприятливих умовах можна, умовно кажучи наполовину зменшити обсяг сміття, який треба захоронювати….

Сьогодні вона може приймати та сортувати близько 100 тон сміття в добу. Ми завозимо обладнання для другої такої лінії і плануємо встановити ще й третю…», – зазначив голова правління асоціації «Чиста країна» Віктор Ржоткевич.

Додамо, ця лінія взята в оренду приватною компанією у державного підприємства.

Фото: Вікна

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...