ОСТАННІ НОВИНИ

Ми зможемо заробляти непогані кошти на сміттєпереробному комплексі, - новояворівський депутат

|

Сміттєпереробний завод – це не сміттєзвалище. Тут нема ніяких ризиків, лише – переваги. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив депутат Новояворівської міської ради Володимир Пекар.

сміття

Як інформував Львівський порталЛьвівська ОДА знайшла три земельні ділянки, де потенційно може розміщуватись сміттєпереробний комплекс.

«Я би був радий, якби це було у нашому районі», – наголосив Володимир Пекар.

На його переконання, зведення заводу не несе жодних ризиків. «Від сміттєпереробного заводу практично нема відходів. Це практика, яка є в усьому світі. Окрім цього, ця ділянка розташована на території колишнього гірничо-хімічного гіганта Яворівського ДГХП «Сірка». А, повірте, видобуток сірки значно гірше позначається на екології, ніж переробка сміття», – пояснив депутат Новояворівської міської ради.

«Звісно, люди побоюються, що це буде чергове екологічне лихо. Але сміттєпереробний завод – це не сміттєзвалище. Навпаки завдяки ньому сміття утилізовують. Вважаю, що це тільки «плюс» для нас, тому що ми зможемо переробляти своє і чуже сміття, ще й на цьому заробляти кошти», – зауважив Володимир Пекар.

За його словами, найбільша проблема в тому, що ніхто не провів роз’яснювальної роботи із мешканцями.

«Це великі суми податків, зборів, які залишатимуться у районах та селах. Завдяки цьому можна буде вирішити багато своїх проблем. Думаю, якщо людям правильно пояснити, то вони це підтримають…», – пояснив депутат.

Як він наголосив, обласна влада та місцеві депутати мусять пояснити людям переваги сміттєсортувального комплексу. «Але й тут може бути протистояння: Синютка є представником влади, тому ті депутати, які є умовно кажучи провладними – підтримуватимуть цю ідею, а ті, що в опозиції до теперішньої влади, – будуть наводити мільйон аргументів, чому не варто будувати завод», – додав Володимир Пекар.

Водночас депутат Новороздільської міської ради Володимир Засанський повідомив Львівському порталу, що мешканці Нового Роздолу шоковані тим, що неподалік їхнього міста може вирости сміттєпереробний комплекс, та скликають позачергову сесію міської ради щодо цього питання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...