ОСТАННІ НОВИНИ

Для проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища нарешті готують міжнародний конкурс

|

Наразі вже підготовлено технічне завдання для оголошення міжнародного конкурсу щодо розроблення проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який передбачає вирішення комплексу проблем: відведення інфільтратів, дегазацію, технічну та біологічну рекультивацію. Про це на прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає Львівський портал.

Грибовичі

 

За його словами, наступним кроком має бути забезпечення оголошення Львівською міською радою міжнародного конкурсу на виготовлення проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища відповідно до розроблених Львівською ОДА технічних умов.

«Нині маємо два можливі діаметрально протилежні напрямки для вирішення проблеми рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Перший – накриття сміттєзвалища плівкою, ґруном, відвід біогазу та створення системи біогазації. Другий – зведення заводу, для якого все те, що знаходиться на сміттєзвалищі було би сировиною для переробки і для виготовлення на основі цих відходів біодизеля. Тому, ми вважаємо, що сьогодні принципово важливо не підлаштовувати технічні рішення під політичне замовлення, принципово важливо при наявності технічного завдання оголосити міжнародний конкурс і вибрати правильну систему перетворення і обробки Грибовицького сміттєзвадища», – пояснив Олег Синютка.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...