ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують взяти участь у проекті «На каву» або Врятуй життя сироти разом з відомою людиною

|

У Львові стартує проект «На каву», або Врятуй життя сироти разом з відомою людиною. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

vidkrytkanakavu-59459909b19bf3c39756dd8f4d50cde4

ЛМБФ «Сестри Даліли» спільно із PHURDA розпочинають проект «На каву», або Врятуй життя сироти разом з відомою людиною. Пропонуючи благодійний внесок, людина отримує можливість зустрічі за кавою з відомою особистістю і допомагає врятувати життя дівчинці-сироті, яка потребує трансплантації органу легені-серце. Усіх небайдужих запрошують долучатись до проекту.

Зокрема, проект полягає у тому, що:

– будь-яка людина пропонує благодійний внесок не менше 200 грн. та отримує можливість зустрічі за кавою з відомим співаком, політиком, громадським діячем, футболістом чи іншою знаменитою людиною: Катерина Кіт-Садова (перша леді Львова), Віктор Винник (соліст гурту «Мері»), Наталія Карпа (співачка), Ігор Худоб’як (футболіст ФК «Карпати»), Андріян Гутник (депутат Львівської міської ради), Лесик (DZIDZ OFF), Остап Дроздов (журналіст, ведучий програми «Прямим текстом»).

– заявки на участь потрібно подавати за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDdGbbjCmwlklwkUqhemOhG1TFIPJS10dI9c4M5Y3PT3eJqA/viewform

– той, хто запропонує найбільшу суму благодійного внеску – буде обраний(на) для зустрічі з відомою людиною.

– обраний(на) для зустрічі вносить благодійний внесок, що підтверджується квитанцією або документом, що засвідчує особу.

Зустріч відбуватиметься у ресторані «Дель Песто» («Del Pesto»), що за адресою: м.Львів, вул.Костюшка, 6.

Благодійні внески будуть спрямовані для Аліни Дідусенко, 11.06.2000 р.н., дитини-сироти, яка потребує трансплантації органу серце-легені у Індії, клініка «Global Hospital & Health City». Кошти потрібні на перебування та харчування у Індії, на час до та після трансплантації:

http://poryatunok.info/uk/help/

РЕКВІЗИТИ:

– К/р. 5584242212017413 (довірена особа Фонду – Гулей Андрій Богданович)

– в призначенні: для Дідусенко Аліни.

Контактна особа – Андрій Гулей (097 69 38 796).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...