ОСТАННІ НОВИНИ

Кількість кримінальних правопорушень на Львівщині зросла на 16%, - Квятківський

|

На Львівщині на 16% зросла кількість облікованих кримінальних правопорушень. Про це 8 листопада під час сесійного засідання у Львівській обласній раді заявив прокурор Львівської області Юрій Квятківський, передає Львівський портал.

Квятківський

«Перш за все серед низки нагальних питань, які турбують мене, як прокурора області, є кримінальна ситуація на Львівщині. На жаль, слід констатувати збільшення кількості облікованих кримінальних правопорушень на 16% , негативна тенденція спостерігається і при реєстрації особливо тяжких, тяжких та середньої тяжкості злочинів», – зазначив він.

«Економічні негаразди в державі, зубожіння частини населення є однією з причин значного росту вчинення злочинів проти власності – на 21% (зокрема, йдеться про крадіжки, грабежі, розбої)», – зауважив Юрій Квятківський.

За його словами, зараз ми спостерігається тенденція зниження злочинності: «У липні ріст злочинності складав 25%, сьогодні – 16%».

«Окрім цього, завдяки реалізації низки скоординованих заходів, зменшилась кількість злочинів проти честі та гідності особи, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами, також злочинів, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння та неповнолітніми», – наголосив прокурор Львівської області.

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...