ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова з Єрусалима прибула ікона «Терапевт»

|

Учора, 7 листопада,  до Львова з Єрусалиму прибула унікальна святиня – Ікона Господа нашого Ісуса Христа, що називається Терапевт (Цілитель) душ і тіл людських. Ікона «народилася» для того, щоби принести втіху і підтримку тим, хто страждає від душевних та тілесних недугів, повідомляє прес-служба міськради Львова.

terapevt

Ідея написати таку ікону виникла у парафіян Храму Блж.Миколая Чарнецького УГКЦ на Голоско, які відвідують Групу духовно-психологічної підтримки важкохворих, що діє при парафії і яку провадить о.Тихон Кульбака. Отрмавши від Бога домогу у подоланні хвороби, на знак вдячності Богу і з бажанням, щоб якнайбільше парафіян так само отримали від Господа підтримку, ці люди  доклали коштів до створення такої ікони та її паломництво на Святу Землю.

Під час паломництва до Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, ікона була освячена і в неї була вкладена часточка каменю Господнього Гробу, адже саме тепер там відбувається реставрація Кувуклії і була можливість діткнути ікону до автентичного каменю, на якому перебувало Тіло Ісуса Христа після Його смерті, на якому Він воскрес. Добрі друзі парафії з Єрусалиму передали маленьку часточку цього каменю для благословення всім важкохворим. З ініціативи фундаторів ікони, вона буде мандрувати Львовом, відвідуючи парафіян, які потребують такої підтримки.

Всі охочі зможуть «запросити» цю ікону до себе додому або в лікарню до людей, які потребують підтримки у подоланні будь-яких душевних та тілесних хвороб. Вже сьогодні ікона буде у першому домі тих, які потребують.

Щоб «запросити» ікону до себе, парафіяни можуть звертатися в Духовно-психологічну порадню, що діє у храмі Блж. Миколая Чарнецького на Голоско з 10:00 до 17:00, крім суботи, неділі та свят. Графік відвідин формується у відповідності до загальної черги.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...