ОСТАННІ НОВИНИ

Жителя Львівщини судитимуть за організацію трудового рабства

|

На Львівщині правоохоронними органами розпочато досудове розслідування за фактом торгівлі людьми. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

торгівля людьми

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчим управлінням національної поліції зареєстровано кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст.149 КК України, а саме торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини, вчинена стосовно кількох осіб.

Наразі встановлено, що мешканець області шляхом обману щодо умов праці відправляв на територію однієї з іноземних держав громадян, які в подальшому там потрапляли в трудове рабство.

Для здійснення процесуального керівництва у вказаному кримінальному провадженні створено групу прокурорів із числа досвідчених працівників прокуратури Львівської області.

Досудове розслідування триває та вживаються заходи щодо забезпечення об’єктивного, повного та всебічного встановлення усіх обставин кримінального правопорушення. Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...