ОСТАННІ НОВИНИ

Київська «права» організація «С-14» заявила про свою причетність до вчорашніх сутичок у Львові

|

Представники київської організації «С-14», що відома своїми «правими» радикальними поглядами, учора приїжджали у Львів та були присутніми під час сутичок біля «Цитаделі» (вул. Залізнична), де розташоване приміщення ГО «Автономний опір». Про це йдеться у повідомленні організації у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

11

«Націоналісти прийшли побалакати за джерела фінансування комуністів Львова. Думали помалювати щось на стінах, а почалася справжня гулянка! Правда, куля, видно, з г..мна зроблена, як і львівські анархо-комуністи. Тому шкоди ніякої, але було весело. Правда, празник припинили десяток патрульок, бо поруч РУВС. Загалом декілька осіб з С14 їздило по культурно-просвітницьких справах та перемовинах у Львів. Але звичайно не могли пропустити і народне гуляння “бий червону паскуду”»,- йдеться у повідомленні.

«Анархісти написали заяву в поліцію, що їм погрожують націоналісти… Це особи, що замалювали половину Львова написами “Смерть фашизму” і всюди кричать, що борці з хунтою, “ні – війні між народами!”, “так – війні між класами”. Як думаєте яку мету ставлять люди, які в умовах війни прагнуть “миру між народами” та розгортання в тилу ліворадикальних анархо-комуністичних рухів?», – додається у повідомленні.

Раніше «Правий сектор Львівщини» відхрестився від учорашніх сутичок у Львові.

Нагадаємо, учора у Львові відбулись сутички біля «Цитаделі» між «Автономним опором» та представниками «правих» організацій. Попередньо «Автономний опір» планував провести 6 листопада у Львові «Марш волі» на честь Нестора Махна, який заборонив суд. Водночас в «Автономному опорі» у вчорашніх сутичках звинувачують поліцію.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...