ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові студенти реставрують «Стіну борців» навпроти Парку культури

|

У Львові Студентське братство УКУ реставрує «Стіну борців» навпроти Парку культури на вулиці Вітовського. Про це Львівському порталу повідомляють у прес-центрі УКУ.

unnamed-2

Акція стартувала 14 жовтня до Дня захисника Вітчизни – студенти розпочали збір коштів на фарбу, пошук художників, пізніше підготовку стіни до малювання нового муралу.

Ще два роки тому місцеві художники на волонтерських засадах вирішили створити пам’ятку Героям Небесної Сотні. На величезній стіні вони намалювали надпис «Небесна сотня», на якій викарбувані імена загиблих героїв. За два роки стіна почала руйнуватися і потребує відновлення.

unnamed-3

Наступного тижня планують почати художні роботи. За задумом на стіні буде малюнок Покрови Пресвятої Богородиці, а по обидві сторони – герої Небесної сотні. Раніше на цій стіні.

«У середу ми пообдирали зіпсуту шпаклівку і заліпили тріщинки. У суботу будемо ґрунтувати, щоб стіна була рівномірною. Покриваємо шаром фарби і тоді починаємо малювати. Стіна була в досить поганому стані, її треба оновлювати кожного року. Спочатку ми планували розпочати малювання в День захисника Вітчизни, але дата посунулася через погодні умови. Цією акцією ми хочемо ушанувати наших захисників і зробити користь для міста. Покрова завжди вважалася захисницею козаків. Тому ми вибрали цей образ для муралу», – розповідає заступник голови Студентського братства Христина Гаврон, студентка соціальної педагогіки.

unnamed-4

Щоб зібрати кошти на фарбу, студенти організували збір коштів через аукціон та продаж саморобного печива, яке можна придбати у всіх корпусах університету, а також пожертвувати кошти у спеціальні скриньки на акцію з реставрації «Стіни борців».

Фото: прес-центр УКУ

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...