ОСТАННІ НОВИНИ

Заборонені атракціони не покинуть площу біля Оперного до кінця Різдвяних свят?

|

У Львові усі атракціони з центральної частини міста обіцяють демонтувати уже в наступному році. Відповідне рішення 1 листопада затвердив виконавчий комітет міської ради Львова, передає кореспондент Львівського порталу.

mashinki

Так, виконком прийняв рішення : внести зміни до рішення виконавчого комітету від 30.09.2016 № 882 “Про демонтаж засобів сфери розваг і відпочинку та атракціонної техніки (пересувної, спортивної, немеханізованої та механізованої, у тому числі дитячих електромобілів, сігвеїв та турніків тощо), які знаходяться у центральній частині міста Львова у зоні ЮНЕСКО”.

Тепер дедлайн для атракцій у центрі міста – 31 січня 2016 року. Зазначимо, що спочатку пропонувалось демонтувати атракціони до 30 грудня цього року, втім під час обговорення члени виконкому підтримали ідею продовжити термін до кінця Різдвяних свят.

«Спільно з Галицькою районною адміністрацією, Галицьким відділом поліції м. Львова Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управлінням патрульної поліції м. Львова демонтувати засоби сфери розваг і відпочинку та атракціонну техніку (пересувну, спортивну, немеханізовану та механізовану, у тому числі дитячі електромобілі, сігвеї та турніки тощо), які функціонують без дозвільних документів у центральній частині міста Львова у зоні ЮНЕСКО», – йдеться у рішенні.

Раніше Львівський портал повідомляв, що усі машинки, сігвеї та турніки мають зникнути з центру міста, зокрема, з площі перед Оперним театром до 20 жовтня. Начальник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль переконував, що з цим завданням муніципали справляться вчасно і без перешкод.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...