ОСТАННІ НОВИНИ

Українець попався на делікатесній контрабанді

|

Цими вихідними працівники Львівської митниці зупинили спробу незаконного ввезення в Україну великої кількості продуктів харчування. Про це Львівському порталу повідомили у  прес-службі ДФС у Львівській області.

1

Так, 29 жовтня, громадянин України повертався з Республіки Польща через митний пост «Рава-Руська» автомобілем «Citroen Jumper». Для проходження митного контролю обрав смугу «зелений коридор», чим заявив про відсутність в нього будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

2

Під час митного оформлення у працівників митниці виникла підозра, щодо наявності в автомобілі таких товарів. Автомобіль скерували в місце поглибленого догляду транспортних засобів, де було виявлено товар, який відповідно до ст.378 МКУ та Постанови Кабінету Міністрів України №434 від 21.05.2012 року обмежений до ввезення громадянами на митну територію України, зокрема продукти харчування в асортименті загальною вагою 572,02 кг. Серед них печиво, цукерки, кава, чай, шоколад, сир, тощо. Весь товар містився в багажному відділенні та салоні автомобіля. Оскільки жодних товаросупровідних документів виявлено не було, вартість безпосередніх предметів ПМП буде встановлена додатково.

20161028_193310_1477907237_613x344-8125_3_0

Так, громадянин України порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. За ознаками статті 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

3

Фото: ДФС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...