ОСТАННІ НОВИНИ

У Дубневичів на двох майже 700 об’єктів нерухомості та стільки ж мільйонів готівкою

|

Народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі вказали у своїх електронних деклараціях значні суми готівкових коштів у різній валюті. Загалом на двох брати-нардепи від Львівщини тримають у готівці понад півмільярда гривень (578,4 млн грн), а з врахуванням готівки, задекларованої дружиною Богдана Дубневича – понад 715 млн грн.

560

Про це свідчать дані електронних декларацій народних депутатів від БПП Ярослава та Богдана Дубневичів за 2015 рік. Так, Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн USD, 5 млн грн та 2,78 млн євро готівкових коштів (286,3 млн грн). Натомість, Богдан Дубневич у готівці тримає лише долари – $11,5 млн (292,1 млн грн). Дружина останнього Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

На банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми. Богдан Дубневич  має 10,4 млн грн, а молодший Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

Додамо, на Богдана Дубневича та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об’єктів нерухомого майна. Ярослав Дубневич із сім’єю володіють 273 об’єктами нерухомості. Крім того, Дубневич-молодший задекларував 51 об’єкт незавершеного будівництва.

Кожен з братів задекларував також по колекції дорогих швейцарських годинників, а Ярослав Дубневич – збірку творів українського живопису, що включає у себе, зокрема, дві картини Олекси Новаківського, 18 полотен Івана Труша і 14 картин Сергія Васильківського.

Також, згідно з даними декларацій за 2015 рік, найбільшими апартаментами серед народних депутатів володіє нардеп від “БПП” Богдан Дубневич – 1447,76 кв. м.

Zaxid.Net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...