ОСТАННІ НОВИНИ

Посадовця села Лисиничі звинувачують у викраденні людини і п’яних нападах на селян

|

У  селі Лисиничі в Пустомитівському районі Львівської області екс-депутат сільради  від партії «Свобода» та член виконавчого комітету сільради, боєць ЗСУ Степан Підкуймуха опинився в епіцентрі скандалу – чоловіка звинувачують у агресивній поведінці та застосуванні фізичного насилля до мешканців села.

pidkuymuha

Так, як повідомила у коментарі Львівському порталу депутат сільради Софія Лотоцька, чоловік часто буває напідпитку та спричиняє конфліктні ситуації в селі.

«Людина невірвноважена, і я не знаю, відколи він такий став, і чим це пояснюється. Це почалося багато років тому, тоді ще ДАІ його зупиняла і проти нього було відкрито справу… Сьогодні, якщо в селі проводяться якісь зібрання – громадські обговорення, сесія сільради – то він приходить і є таке враження, що має намір це все зривати. Постійно ідуть провокації, словесні напади, рукоприкладство. Це бачать десятки людей. Дуже рідко він буває тверезий. Є звернення у військову прокуратуру, щоб вони вияснили, чому  їхній контрактник робить у нетверезому стані не по місцю дислокації…», – розповідає С. Лотоцька.

Днями у Пустомитівському райвідділі поліції було порушено дві справи проти Степана Підкуймухи – один стосується побиття активіста Степана Хомуляка, інша – викрадення 21 жовтня Ольги Плахотнюк, що роздає у селі листівки.

«Коли була остання сесія сільської ради, ми вийшли на вулицю, обговорювали питання, а Степан Підкуймуха  прийшов і ні з того ні з сього вдарив Степана Хомуляка. Які в них там стосунки, конфлікти – це вже друге питання…»,- зазначила депутат.

Як пояснив під час прес-конференції у Львівському прес-клубі сільський голова  Лисиничівської сільради Мирон Бедрій, постраждалий Степан Хомуляк сам спровокував Підбиймуху на конфлікт.

«На останній сесії Степан Хомуляк накинувся на депутата. Він сам почав провокувати цей конфлікт. Степан Григорович хотів по-доброму врегулювати, але вони (опозиційні активісти-ред.) бачать його авторитет і тому його провокують на такі дії. Можливо, в його діях є певні недоліки, але вони виправдовують його…»,- зазначив сільський голова.

За словами ж самого С. Підбиймухи, пана Хомуляка він і пальцем не чіпав:

«Наші депутати написали заяву, що я цю людину не рухав. Вони свідки».

Щодо ситуації з Ольгою Плахотнюк, то Степан Підбиймуха зазначив, що жінку не викрадав, а лишень підвозив її до райвіллу, де написав на неї заяву за розповсюдження про нього неправдивої інформації.

«В суботу мені подзвонили і сказали, що у селі розносять листівки, де написано, що я Лисиничівський «Моторола». Ми приїхали з сином у це місце, побачили пані Ольгу з газетами у кульку.  Я їй кажу: «Шановна, дощ падає, давайте, сядемо у машину». Вона присіла у машину, і я запропонував їй поїхати у поліцію. Я два рази набрав поліцію і сказав, що я впіймав людину, яка розносить листівки з поганим змістом про мене. Коли я доїхав до Винник, мені подзвонив черговий і я йому розповів про ті листівки. У Пустомитах я написав заяву»,- переконує він.

За словами С. Лотоцької, найчастіше під «гарячу руку» Степана Підбиймухи потрапляють люди, які є опозиціонерами до влади.

«Він відстоює інтереси нашої влади… Коли виступав у нас на громадських обговореннях нардеп від БПП Богдан Дубневич, то він відстоював і його позицію», – додала депутат.

Як відомо, 5 серпня, депутати Лисиничівської сільської ради таки проголосували за приєднання села Лисиничі до Пустомитівської об’єднаної громади. Згодом це рішення скасував суд.

Раніше Львівський портал писав, що село на Львівщині змушують стати частиною Пустомитівського «царства». Згодом у селі навіть провели соціологічне опитування сумнівного характеру з цього приводу.

10 серпня мешканці села разом із громадою Підбірців влаштували пікет під стінами обласної ради у Львові.

Нагадаємо, що Пустомитівський район – це територія виборчого округу народного депутата України Богдана Дубневича.

Фото: Прес-клуб Львів

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...