ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські комунальники вже готуються до зими

|

Міські комунальні служби проводять підготовку до зимового періоду. Завершується закупівля піскосуміші, проводяться ремонти спецтехніки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

piskosumish

«В нас є залишок 20% піскосуміші, більше 1800 кубів. Техніка в робочому стані. Наявні на резерві вже переобладнані машини. Це один пісковій, який, в разі потреби, може виїхати. Також триває процедура закупівлі додатково 2600 кубів піскосуміші, відповідно до виділеного фінансування на цей рік», – зазначив Святослав Костяка, начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації.

«На сьогодні на залишках в нас приблизно 1200 кубів піскосуміші. Приблизно стільки ж планується закупити. Повна готовність планується на 10-12 листопада. Обладнання та машини повністю обстеженні, відремонтовані та готові до роботи», – повідомив начальник відділу комунального господарства Франківської районної адміністрації Мирон Гук.

«На нашому балансі залишилось приблизно 1800 кубів піскосуміші. Зараз якраз займаємось закупівлею додаткових кубів піскосуміші, проводиться тендер. Загалом це має бути 2600 кубів», – зазначив Євген Петрик, начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації.

Віктор Західний, начальник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації, зазначив: «На цей час закуплено 2500 кубів, у листопаді планується додатково закупити  1500 кубів. Цього буде достатньо, враховуючи попередні зимові періоди. 17 одиниць техніки також готові до зимового періоду. Це 9 одиниць підмітальної техніки, 5 піскорозкидувачів, 2 грейдери. Вся техніка в робочому стані, адже більшість з того використовується весь рік».

«Район готовий до зимового періоду. В нас є 22 одиниці спецтехніки, також додатково укладено угоди з підприємствами про те, що в разі потреби вони нам нададуть додаткову техніку. Щодо піскосуміші, то з 2015 року в нас залишилось 342 куби, закуплено вже 2850 метрів кубічних. Загальна кількість у 3200 кубів повинна бути достатньою для всього зимового періоду», – повідомив Володимир Шульга, начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації.

«Закуплено близько 2000 кубів піскосуміші, 13 тонн реагенту для посипання та 70 кубів солі. Спецтехніка готова. Все обстежено та відремонтовано», – повідомили у Галицькій районній адміністрації.

Фото: dr.ck.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...