ОСТАННІ НОВИНИ

В ЄС знову проблеми зі схваленням рішення, яке гальмує безвіз для України

|

В ЄС знову є сумнів, чи буде найближчим часом ухвалене рішення про затвердження так званого механізму призупинення дії безвізового режиму, без якого неможливе надання безвізу з ЄС для України, Грузії та Косово, повідомляє Європейська правда.

9vbb0mklnwq

Про це у своєму Twitter повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Наразі не схоже, що Європарламент та Рада ЄС дійдуть згоди щодо затвердження «механізму призупинення» під час їхньої зустрічі на початку листопада», – написав він.

Йдеться про так званий процес «тріалогу», на якому інституції Євросоюзу мають ухвалити спільне бачення нового механізму. Лише після того пропозиція буде передана на схвалення Європарламентом та Радою ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада ЄС та Європарламент на початку листопада ухвалять рішення щодо механізму призупинення безвізового режиму, який є головною перепоною для скасування віз для України та Грузії.

Як повідомлялося, доповідачка з візового питання у Європарламенті Марія Габріель раныше припустила, що питання надання Україні безвізового режиму може бути проголосоване євродепутатами до саміту ЄС-Україна, який відбудеться 24 листопада.

Фото: telegraf.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...