ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові працюють соціальні репетитори, що безкоштовно готують учнів до ЗНО

|

У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО. Про це повідомляє «Духовна велич Львова».

зно

У Львові з’явилися соціальні репетитори, що безкоштовно готують учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Діяльність цих репетиторів проходить в рамках проекту “Відповідальне місто”. Зазвичай, заняття із репетитором коштує від 50 до 150 гривень за годину, тобто від 400 до 1200 грн. на місяць. Коли ж майбутній абітурієнт додатково освоює кілька предметів, то сума стає непідйомною для сімейного бюджету. Натомість соціальний репетитор готуватиме дітей до ЗНО безкоштовно. Також це корисний досвід для викладачів та, особливо, для студентів старших курсів.

“Це надзвичайно цікавий досвід, як в професійному плані, так і в особистому, оскільки дійсно приємно знати, що ти можеш допомогти іншим і зробити якусь важливу справу. А ще популяризувати свій предмет”, – сказала соціальна репетиторка з української мови та літератури, студентка ЛНУ ім. Івана Франка Олеся Гунько.

Ініціатори запрошують долучатися до проекту як в якості учня, так і в якості педагогів. Більше інформації та реєстрація за номером телефону (032) 297-10-00

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...