ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові дають нове дихання старим трамваям і тролейбусам

|

Львівські трамваї та тролейбуси продовжують проходити капітальний ремонт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

tramvay

Цього року у «Львівелектротрансі» стартувала програма капітально-відновлювальних ремонтів рухомого складу. Перші капітально відновлені трамвай та тролейбус вийшли на маршрути влітку цього року. Першим таким трамваєм став трамвайний вагон «Tatra KT4SU» № 1053, який був виготовлений ще у 1984 році. Після капітально-відновлювального ремонту цей трамвай отримав світлодіодне освітлення салону, кондиціонер кабіни водія, цифровий світлодіодний маршрутовказівник. Кузов вагона оздоблений сучасними алюмокомпозитними матеріалами. Вагон має тоновані панорамні вікна. Перший капітально відновлений тролейбус – це «Skoda 14Tr» № 512 1988 року виготовлення, його було відновлено після тривалого простою.

Зараз капітально-відновлювальний ремонт у трамвайному депо та вагонно-ремонтних майстернях проходять трамваї «Tatra KT4SU» № 1030 і 1100. Порівняно із першим капітально відремонтованим трамваєм, вони матимуть більш досконаліший дизайн кабіни та хвостової частини. За рахунок нової конструкції пульта керування робоче місце водія стане зручнішим та ергономічнішим. Планується, що капітально відновлені трамваї «Tatra KT4SU» курсуватимуть поряд із новими трамваями «Електрон» на трамвайній лінії на Сихів.

1

«На цих трамваях ми відпрацьовуємо технологію капітально-відновлювального ремонту. До розробки технології капітального ремонту ми залучаємо кваліфікованих інженерів, в тому числі нам багато допомагають фахівці СП «Електронтранс». Надалі ми плануємо змінювати не лише зовнішній вигляд трамваїв, але і їх «начинку», оскільки існуюча реостатно-контакторна система керування електроприводом є не надто надійна, окрім того трамваї споживають дуже багато електроенергії. Тому ми плануємо в майбутньому встановлювати сучасні тиристорно-імпульсні або транзисторні системи керування електроприводом, які є більш надійні та енергоощадні», –  говорить начальник трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс» Роман Василишин.

У тролейбусному депо капітально-відновлювальний ремонт проходять два тролейбуси «Skoda 14Tr» № 541 і 552. Виготовлені вони у 1989 році і практично повністю вичерпали свій ресурс. За рахунок капітально-відновлювального ремонту їх термін експлуатації планується продовжити іще на 10 років. Як і перший капітально-відновлений тролейбус вони отримують панорамні вікна, обшивку із алюмокомпозитних матеріалів та електронні маршрутовказівкники цифрового типу. Окрім того, вони матимуть енергоощадне світлодіодне освітлення салонів.

Також до кінця року тролейбусне депо повинно отримати п`ять нових тролейбусів, виготовлених СП «Електронтранс».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...