ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові 6 листопада під час марафону буде обмежено рух транспорту

|

У Львові 6 листопада у зв’язку з проведенням марафону Grand Prix Lviv Half Marathon будуть ускладнення в русі транспорту, про це сьогодні на прес-конференції повідомили організатори події, передає кореспондент Львівського порталу.

1379320047_running-group-of-people

Як розповідає заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, у Львові 6 листопада будуть ускладнення в русі приватного транспорту, а також зміни в русі громадського транспорту.

«У Львові 6 листопада з 8 год. до 14 год будуть внесені зміни в рух громадського транспорту, оскільки в місті відбуватиметься марафон. Вулиці, де відбуватиметься забіг будуть закритими. Організатори по всьому маршруту забігу мають розмістити відповідні оголошення та інформацію», – зазначив він.

Рух буде ускладнений на таких вулицях: вул. І. Гонти, вул. Листопадового Чину, площа Св. Юрія, вул. Шептицьких, вул. Антоновича, вул. Академіка А. Сахарова, вул. Д. Вітовського, вул. Шота Руставелі, вул. Левицького, вул. Пекарська, вул. Лисенка, вул. Беринди, вул. Коперника, вул. П. Дорошенка, проспект Шевченка.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...