ОСТАННІ НОВИНИ

Собакам-нацгвардійцям закупили «елітний» корм, бо дешевий їм не припав до смаку

|

Військова частина 3002 Національної Гвардії України 21 жовтня підписала договір з ПП «ВетАгро» на постачання 3980 кг сухого корму для собак за 199 тис. грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

korm

Свої пропозиції військовим подали 5 учасників, однак чотири найдешевші з них були відхилені (74-150 тис. грн).

Наприклад, цінова пропозиція ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» становила лише 74 тис. грн. Однак собаки не захотіли їсти запропонований ними корм «Аро».

2

З цієї ж причини відхили і пропозицію ПП «Коровай» – собаки знехтували запропонованим ними кормом марки «Клуб 4 лапи», вказано у протоколі відхилення.

3

Пропозиції ще двох фірм відхилили через невідповідність вимогам документації. Члени комітету не могли додзвонитись до представників компаній, аби з’ясувати, який корм вони пропонують.

4

Зазначимо, що в документації торгів було прописано, що військові хочуть придбати саме корм Josera Regular (в мішках по 20 кг), тобто вони виключили еквівалентні корми.

В результаті торгів переможцем було визначено п’яту, найдорожчу пропозицію, що надійшла від з ПП «ВетАгро». Як зазначили представники комітету, дана фірма запропонувала потрібний корм Josera Regular. «Цей вид корму є найкращим та таким, що відповідає тендерні документації. При його вживанні службові собаки зберігають активність, відсутні розлади ШКТ, корм забезпечує потребу в поживних речовинах. Під час виконання СБЗ у зоні проведення АТО при годівлі службових собак цим кормом не спостерігалось втрати живої ваги», – написано в протоколі.

Вартість одного кілограму закупленого корму становитиме 50 грн. В інтернет-магазинах корм продають по 50,4-65 грн/кг.

Власниками ПП «ВетАгро» є Олег Христина та Ярослав Іваняк. За даними сайту Youcontrol, чисті продажі підприємства у 2015 році становили 61,4 млн грн.

Джерело: Наші Гроші.Львів

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...