ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялась за незаконну забудову на Б. Хмельницького

|

Прокуратурою розпочато розслідування за фактом самочинного будівництва на самовільно захопленій земельній ділянці на вул.Б.Хмельницького, 230-а у Львові вартістю понад 31 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Хмельницького 230

Встановлено, що рішенням господарського суду Львівської області, залишеним без змін постановою Вищого господарського суду України від 9 лютого 2016 року, задоволено позов прокуратури Личаківського району Львова та розірвано договір оренди зазначеної території між приватним підприємством і Львівської міською радою.

Після розірвання вказаного договору жодних інших рішень про надання у власність чи користування цієї землі не приймалось.

Також, міськрадою відмовлено одному із товариств з обмеженою відповідальністю у видачі містобудівних умов та обмежень у зв’язку із здійсненням самочинного будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Декларації про початок підготовчих чи будівельних робіт за згаданою адресою департаментом ДАБІ у Львівській області не реєструвалось, однак на цій земельній ділянці таки було розпочато зведення будинку.

Проведення розслідування за вказаним фактом доручено органам Національної поліції у Львівській області та взято на контроль прокуратурою.

Дедальніше про скандальну забудову можна прочитати у статті Львівського порталу «Будівельна схема Садового: платити мають усі».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...