ОСТАННІ НОВИНИ

У львівській ратуші непорозуміння між бійцями АТО переросло у сутички

|

Під час сесійного засідання у Львівській міськраді 20 жовтня виникли сутички між бійцями АТО через прийняту 4 жовтня ухвалу «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції». Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із сесійної зали.

лмр

Частина АТОвців, яких представляла у сесійній залі керівник Спілки захисту бійців АТО та сімей загиблих Леся Турашвілі переконані, що ця ухвала – це компроміс лише з тими АТОвцями, що напередодні влаштували під . За її словами, коли приймалася згадана ухвала, до уваги бралися лише вимоги частини бійців АТО, решту не питали. Так, вона вважає, що вибір: або земельна ділянка, або 100 тисяч гривень – не вихід із земельного конфлікту з бійцями АТО.

«4 жовтня вийшла ухвала: або квартира, або кошти. Нам «або-або» не підходить» – обурилась вона.

Водночас боєць ЗСУ Руслан Оруджев під час свого виступу за трибуною наголосив, що  на минулому засіданні міська рада знайшла компроміс для учасників АТО, який усіх влаштував. Також він додав, що зараз головне – забезпечити житлом тих, хто найбільш цього потребує.

Після виступів у сесійній залі у приміщенні передпокою почались сутички між бійцями АТО: одні викрикували, що депутати вирішили від них відкупитись за 100 тисяч, інші стояли на тому, що це рішення таки маж сенс.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...