ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині поменшало безробітних

|

Порівняно з аналогічним періодом торік, у січні-вересні цього року у Львівській області із 40 до понад 42 тисяч одиниць збільшилася кількість заявлених працедавцями вакансій, водночас із 60 до 52 тисяч осіб зменшилася чисельність зареєстрованих безробітних. Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, передає Львівський портал.

безробітні

За його словами, на початку жовтня в області на одне вільне робоче місце претендувало 5 безробітних, тоді як у цей же період минулого року було 9.

Загалом упродовж 9 місяців 2016 року соціальні послуги у центрах зайнятості Львівщини отримали понад 75 тисяч жителів області, у тому числі майже 53 тисячі безробітних. Місцем праці вдалося забезпечити понад 36 тисяч осіб, з котрих 15 тисяч зі статусом безробітного.

Примітно, що 695 колишніх клієнтів влаштовані на новостворені робочі місця завдяки дії механізму надання працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску, 204 особи стали підприємцями-початківцями, скориставшись одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу. Ще 9 тисяч безробітних займаються професійним навчанням, а більше 6 тисяч залучили до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Варто також зазначити, що станом на 1 жовтня 2016 року на Львівщині обліковувалося понад 17 тисяч безробітних, серед котрих 53% становили жінки, 40% – молодь віком до 35 років, 41% – жителі сіл. У базі даних налічувалося понад 3 тисячі вакансій, у тому числі 2 тисячі – для представників робітничих професій, майже тисячу – службовців і близь 500 для тих, хто не має професії чи спеціальної підготовки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...