ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати вирішили таки купити Львову стадіон «Сільмаш». Ціну допишуть потім

|

Депутати Львівської міської ради вирішили викупити частину стадіону «Сільмаш» у підприємця. За відповідне рішення на засіданні сесії 20 жовтня проголосував 41 депутат, передає кореспондент Львівського порталу.

1

Так, депутати проголосували за рішення викупити у товариства з обмеженою відповідальністю “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів, позначеної у технічній документації літерою “Д’-2“ загальною площею 392,3 кв. м та споруди стадіону, яка складається з: футбольного поля і воріт, позначених в технічній документації цифрою “№ 1“, огорож, позначених у технічній документації цифрами “№ 2“,  “№ 3“, бігової доріжки, позначеної у технічній документації літерою “І“ на вул. Городоцькій, 207 за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.

Як запевнила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, депутати проголосували за власне викуп стадіону, ціна узгоджуватиметься згодом.

«Ми будемо вносити зміни до бюджету і передбачимо гроші на викуп. Не може бути ситуації, що депутати не будуть знати про суму…», зазначила вона.

Водночас депутат Сергій Івах вніс пропозицію депутатам міської ради окремою ухвалою погодити ціну викупу стадіону, втім пропозиція не набрала потрібної кількості голосів.

Як повідомила у коментарі Львівському порталу Г. Пайонкевич, ТзОВ «Три корони» не погоджується продати місту свою частину стадіону.

«Три корони Девелопмент» не погоджуються з викупом, справа буде в суді», – уточнила вона.

Нагадаємо, що на минулій сесії пропонувалось викупити у ТзОВ «Три корони Девелопмент» приміщення та територію футбольного поля стадіону «Сільмаш» за біль ніж 7 мільйонів.

Сьогодні на сесію міськради Львова прийшли мешканці, що пікетували проти забудови території стадіону.  Детальніше про інтриги довкола стадіону «Сільмаш» Львівський портал писав у статті: Не наш «Сільмаш»: чому руїна старого стадіону стала ласим шматком?

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...