ОСТАННІ НОВИНИ

У Садового заговорили про зниження температури у квартирах до 15 градусів

|

Енергозбереження – це не лише утеплення, а й пониження температури в приміщеннях. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник управління житлового господарства Львівської міської ради Юрій Голець, передає кореспондент Львівського порталу.

опалення

«На моє переконання, енергозбереження – це не тільки те, що ми гарно утеплимося, все позакриваємо і не будемо випускати ніякого тепла, а й пониження температури в приміщенні», – зазначив він.

«Подивіться на стандарти, які є у ЄС. У англійців, які є однією з найбагатших націй світу, середня температура в приміщенні не має перевищувати 15 градусів. Там люди взимку ходять у квартирах у футболках…У поляків інші норми, і це також далеко не 18 градусів. Суть енергозбереження полягає не в тому, щоб напалити і не випустити нічого за стіни помешкання, а в тому, щоби дійсно захистити конструкції і споживати менше того тепла», – пояснив Юрій Голець.

Як він зазначив, Україна, Росія та Білорусь і досі є в Радянському Союзі зі своїми нормами у 18 та 20 градусів. «Думаю,  ВР буде на це звертати увагу, тому що в нас і далі діють старі радянські норми…», – додав він.

За його словами, щоби йти шляхом енергозбереження, «треба понизити та зменшити кількість використання газу, не напалювати 20 градусів, роблячи в хаті справжню спеку».

«Але знову ж таки, розумію, що це питання не однієї нашої зустрічі. Якщо матимемо можливість зустрітися через 5 років, будемо розуміти, що в наших квартирах має бути 15-16 градусів і це є енергозбереженням», – резюмував Юрій Голець.

Фото: Domik.ua

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...