ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-міністр Польщі, звільнений за дорогий годинник, очолив «Укравтодор»

|

Колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став керівником «Укравтодору». Він виступив з презентацією плану своєї роботи під час засідання Кабміну у середу, пише УП.

novak

Зокрема, він пообіцяв домогтися реконструкції українських доріг та інфраструктури, для чого буде запрошувати, у тому числі, міжнародні компанії. Також він має намір представити план реконструкції доріг на наступні п’ять років.

«Відчуваю себе трохи фахівцем в цій області і, думаю, що мій досвід і вміння допоможуть у будівництві продуманої інфраструктури разом з вами», – сказав він.

«Зауважу нескромно, що в тому цивілізаційному стрибку, який зробила Польща за останні роки, є і моя заслуга», – додав він.

За словами Новака, вплив на його рішення погодитися на роботу в Україні, мав польський герой Яцек Куронь, який народився у Львові і рівно 15 років тому – 19 жовтня 2001 року сказав, що без незалежної України не буде незалежної Польщі без незалежної Польщі не буде незалежної України.

«Я вірю в це. Його особистість вплинула на моє рішення і бажання служити Україні», – запевнив він. Новак вважає, що він і інші міністри будуть «атаковані популістами і націоналістами», але його це не бентежить.

Як відомо, у листопаді 2013 року Новак був змушений піти у відставку після того, як не задекларував годинник Ulysse Nardin за 5,5 тисяч доларів.

Польські ЗМІ тоді писали, що Новак тісно співпрацює з бізнесменами, які заробляють на контрактах від держави. Зокрема, один з тижневиків написав, що Новак обмінювався з підприємцем годинниками. Цією справою також займалася польська прокуратура.

Нагадаємо, що це вже другий поляк, який зайняв високу посаду в Україні.

Фото: politeka.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...