ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти медичних вишів проходитимуть обов’язкову військову підготовку

|

Верховна Рада ввела обов’язкове проходження студентами вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки офіцерів запасу медичної служби. За прийняття в цілому законопроекту №2210а проголосували 238 депутата при мінімально необхідних 226, передають Українські Новини.

mediki

Зокрема, військову підготовку за програмою офіцерів запасу медичної служби в обов’язковому порядку будуть проходить громадяни України, які отримують освітню ступінь у вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладах України, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Очікується, що реалізація норм законопроекту сприятиме відновленню системи підготовки студентів вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів для надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях та в умовах бойових дій, створення професійно підготовленого мобілізаційного ресурсу загальнодержавної системи медичного забезпечення в особливий період, мінімізації людських втрат, захист та збереження життя і здоров’я як військових, так і цивільних осіб у мирний і воєнний час, а також посилення національної безпеки і оборони.

Як повідомлялось, раніше Рада скасувала обов’язкове відпрацювання після закінчення вишів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...