ОСТАННІ НОВИНИ

Французи зацікавились ідеєю врятувати Львів від сміттєвого «апокаліпсису»

|

Французькі інвестори зацікавлені брати участь у тендері щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий та Ізабель Дюмон, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні, передає прес-служба міськради.

сміттєпер

«Я переконаний, що французькі компанії будуть брати участь у тендерах, які будуть оголошені незабаром щодо модернізації очисних споруд, будівництву заводу по біогазу, також в проекті Європейського інвестиційного банку щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів. Є велике зацікавлення французьких компаній», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Звичайно, що є складнощі, тому що французькі компанії на Україну дивляться з певним упередженням. Але ми є у такій фазі, де реформи починають давати свій результат. І коли ми бачимо, що керівництво міста справляється зі своєю роботою, є дуже динамічне, то я не бачу тут причин, чому би французькі компанії не приїжджали в Україну і, власне, тут не працювали», – зазначила Ізабель Дюмон.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...