ОСТАННІ НОВИНИ

У Червонограді та двох районах Львівщини у домівках мешканців досі холодні батареї

|

У Львівській області опалювальний сезон стартував 11, а не 15 жовтня, як це планувалось. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства  Львівської ОДА Назар Романчук.

holod

За його словами, майже у всіх районах Львівщини сьогодні уже є теплопостачання.

«Згідно із розпорядженням голови Львівської ОДА, в області опалювальний сезон розпочався 11 жовтня. У місті Самбір розпочинається опалювальний сезон сьогодні, 13 жовтня. У Турківському районі також. Червоноград сьогодні жовтня запускає бюджетну сферу, а Буський і Дрогобицький райони запустять опалення з 17 жовтня», – розповів він.

Як пояснив Н. Романчук, у тих районах, де опалення для населення стартує 17 жовтня, лікарні, школи і дитсадки отримають тепло уже сьогодні.

«Ті території не мають нагальної потреби вмикати опалення. Температурний режим там дозволяє не опалювати. Але бюджетна сфера  – садочки, школи, лікарні, будуть опалюватися у всій області з сьогоднішнього дня»,  – зазначив Н. Романчук.

Він також додав, що у разі нагальної потреби мешканці самі можуть звернутися до тепло постачальника з заявою про запуск тепла.

«Але якщо десь людина напише заяву, щоб включили тепло, «теплоенерго» зобов’язане включити опалення», – резюмував посадовець.

Як відомо, у Львові опалювальний сезон розпочався 11 жовтня. Станом на 13 жовтня у 16 будинках в місті все ще холодно.

10 жовтня опалення запустили у освітні заклади та лікарні Львова.

Про те, у скільки обійдеться львів’янам та мешканцям області тепло у домівках Львівський портал писав у статті:“Зима-2016: скільки доведеться викласти за тепло та газ, і як з цим жити?”

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...