ОСТАННІ НОВИНИ

Курсанти Академії сухопутних військ провели школярам урок мужності

|

Курсанти Національної академії сухопутних військ — учасники антитерористичної операції провели «уроки мужності» для учнів загальноосвітніх закладів міста Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії.

3

Напередодні Дня захисника України курсанти розповіли про історію Академії та особливості підготовки сучасних офіцерів. Але найбільше зацікавлення у школярів викликали розповіді з перших вуст про хід антитерористичної операції, мужність та героїзм сучасних Героїв, особливості побуту та дозвілля воїнів.

Добре вчитися, працювати над собою, підтримувати українське військо та вірити в перемогу — з такими словами до старшокласників однієї зі львівських середніх шкіл звернувся, зокрема, лицар ордена “За мужність” ІІІ ступеня молодший сержант Юрій Закопець.

2

«Завжди цікаво послухати людей, які є очевидцями тих подій, про які ми багато чуємо, але погано уявляємо. Дивлячись на нашого гостя, майже мого ровесника, ніколи б не подумав, що цей, ще такий молодий чоловік, міг стільки пережити. Однак його історія мене вразила — я побачив скільки у цього воїна мужності, і який сильний у нього дух», — поділився своїми враженнями про зустріч учень Ростислав Кулачник.

Задоволений спілкуванням зі школярами й сам молодший сержант Юрій Закопець. На його думку, такі зустрічі, які, до речі, вже давно стали традиційними, приносять велику користь.

«Ці заходи покращують патріотичний настрій школярів. Юнаки та дівчата мають змогу почути про те, що відбувається у зоні проведення АТО, довідатися про героїв, яких вони повинні знати. І під час розмови я побачив, що діти насправді переживають за своїх захисників, вірять у Перемогу. І я твердо знаю, що нам є, кого захищати, та бачу тих, хто прийде нам на зміну», – переконаний Юрій.

1

По завершенню кожної такої зустрічі керівники середніх освітніх закладів висловлювали щирі слова вдячності військовим, які у такий важливий для держави час не забувають про покоління, що підростає, дають молоді промовисте розуміння своєї ролі у захисті нашої Батьківщини.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...