ОСТАННІ НОВИНИ

За 9 місяців Львівська прокуратура скерувала до судів більше 130 кримінальних справ

|

Упродовж 9 місяців 2016 року слідчими органів прокуратури розслідувалося 3457 кримінальних проваджень. Досудове розслідування завершено у 896 кримінальних провадженнях (26% від розслідуваних). Про це у Facebook повідомив військовий прокурор Західної України Олег Сенюк, передає кореспондент Львівського порталу.

прокуратура

Так, до суду з обвинувальним актом скеровано 516 кримінальних проваджень (58% від числа закінчених). Найбільше Львівська прокуратура – 132. Кожен сьомий обвинувальний акт направлено до суду з угодами про визнання винуватості (87, або 17 %).

З числа скерованих до суду обвинувальних актів 84 (16%) – про корупційні правопорушення. Також, належний результат забезпечено у розслідуванні та направлені до суду кримінальних проваджень у бюджетній сфері – 13.

Упродовж дев’яти місяців судами в 1-й інстанції розглянуто 446 кримінальних проваджень, засуджено 368 осіб.

Розглянуто 42 кримінальних провадження про кримінальні правопорушення з ознаками корупції, з яких 40 – про хабарництво (усі з постановленням вироку).

Також зазначається, що у поточному році заплановані заходи до введення в дію 3 гауптвахт: гауптвахта ЗТУ ВСП у м. Львові, гауптвахта Рівненського ЗВ ВСП у м. Рівне та військово-польова гауптвахта в с. Нова Любомирка Рівненської області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...