ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко доручив керівникам областей допомогти учасникам АТО з будівництвом

|

Президент Петро Порошенко нагадав про підписаний Указ щодо демобілізації і закликав голів обласних державних адміністрацій та обласних рад надати всю необхідну допомогу звільненим у запас військовим, які повертаються додому. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

42d05146bcdeba0eb883903a788ebe78_1476185814_extra_large_1476271035_613x399-65759849906_3_0

«У вас велике завдання, разом із міськими головами – це облаштування демобілізованих, забезпечення їх відповідними умовами, земельними ділянками, прозоре і ефективне прийняття рішень, підвищення ефективності діяльності Ради учасників АТО при головах обласних державних адміністрацій», – звернувся Порошенко до учасників засідання Ради регіонального розвитку.

Президент підтримав ініціативи кількох голів ОДА щодо виділення коштів з місцевих бюджетів, зокрема для надання допомоги в будівництві житла, а не лише виділення земельних ділянок для учасників АТО.

«Я думаю, що це дуже важливо. В окремих областях підводяться мережі, компенсується частина кошторисної вартості будівництва», – сказав Петро Порошенко. При цьому, він зазначив, що такі ініціативи потрібно вітати та закликав голів ОДА акцентувати свою увагу на цьому питанні і якнайшвидше вирішити цю проблему.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...