ОСТАННІ НОВИНИ

Дев’ятьом учасникам АТО обіцяють нові квартири у Львові до кінця року

Діана Лядик

|

Двоє забудовників готові виділити п’ятьом учасникам АТО квартири до кінця цього року. Про це йшлося сьогодні, 12 жовтня, у Львівській міськраді під час відкриття конкурсних пропозицій на закупівлю квартир для учасників АТО, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, передає кореспондент Львівського порталу.

258516_default

Як розповів начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, до кінця цього року в планах є забезпечити новими квартирами дев’ятьох учасників АТО.

«Сьогодні відбулося відкриття конкурсних пропозицій. Перед цим ми надали пропозиції 40 будівельним компаніям, які ввели в експлуатацію житло протягом 2015-2016 років, для того, щоб вони, маючи в наявності квартири, могли їх запропонувати і продати. З 40 будівельних компаній зголосилося лише 2, а також ще 2 фізичні особи. Всього у нас нараховується 9 учасників АТО, які мають функціональні ураження нижніх кінцівок, однак сьогодні ми розглядаємо лише 5 учасників АТО, які стали першими на черзі. Наразі на 5 осіб виділено 6, 1 мільйонів гривень. В кінці вересня прийшло  ще 2, 8 мільйонів гривень, які підуть на закупівлю житла ще 4 учасникам АТО. Держава фінансує лише 50 кв. метрів, а все решта бере на себе місто. Думаю, до кінця цього року ми зможемо придбати 9 квартир для учасників АТО», – розповів він.

Також він додав, що наразі проходить перевірка документів будівельних компаній та фізичних осіб. Наступного тижня будуть оголошені результати конкурсу та буде вже точно відомо, де бійці АТО матимуть житло. Сама процедура купівлі, за словами учасників, відбуватиметься десь за два три тижні.

Фото: antikor.com.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...