ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні можуть подешевшати біометричні паспорти

|

Вартість біометричного закордонного паспорту для громадян України може знизитися. Саме за наявності біометрики після запровадження безвізового режиму українці зможуть їздити до ЄС без віз, повідомляє Європейська правда.

1039739

Про це сказав керівник прес-служби Державної міграційної служби України Сергій Гунько у коментарі Радіо Свобода.

«Зараз ми очікуємо постанову Кабінету міністрів, вартість буде трошки змінюватись. І за нашими прогнозами, у нижчий бік. Змінились умови оплати: вартість бланку не зміниться, зміниться обсяг платежів до місцевого бюджету. До цього часу паспорт коштував 561 гривню», – сказав Гунько.

За його словами, вже близько двох мільйонів українців мають біометричний паспорт і з початку 2016 року абсолютна більшість громадян обирає саме паспорт із чіпом.

У Міграційній службі також підкреслюють, що наявність електронного чіпа робить документ набагато безпечнішим і дає поштовх для розвитку електронних сервісів.

За кордоном уже у багатьох країнах є в аеропортах електронні пропускні ворота – паспортний контроль можна пройти без участі чиновника, отже, швидше.

«Це документ, який неможливо підробити, який видається на основі електронної бази даних, що містить біометричні дані власника. Ним не зможе скористатись будь-хто подібний на власника документа», – сказав Гунько.

Фото: lviv.vgorode.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...