ОСТАННІ НОВИНИ

У Садового вимагають пояснень: звідки на сміттєзвалищі біля Черкас взялись відходи зі Львова?

|

Близько 30-40 кубів львівського сміття вивезли несанкціоновано невідомі на канівське сміттєзвалище.
Про це сьогодні йшлося на прес-конференції, що організували у Канівській міській раді, інформує місцеве видання «Kanos».

За даними посадовців міської ради Канева, декілька днів тому, вночі, на місцеве сміттєзвалище, яке знаходиться у селі Бобриця, була завезена ціла вантажівка сміття, у якій орієнтовно вміщалося 30-40 кубів відходів.

3

В якості підтвердження того, що сміття зі Львова, учасники прес-конференції продемонстрували відходи, зокрема, платіжки, які були знайденні серед сміття,  котрі  свідчать про те, що їх власниками були львів’яни.

2

Наразі, за словами начальника КП «ЖЕК» Андрія Шацьких, на в’їзді на сміттєзвалище встановили шлагбаум і постало питання про забезпечення цілодобового чергування на території сміттєзвалища.

1

У свою чергу в.о.керуючого справами Канівської міської ради Володимир Святелик доручив підготували лист до обласної екологічної інспекції та міського голови Львова Андрія Садового з метою розібратися в інциденті.

В.о.начальника Канівського відділення поліції Сергій Ждан зауважив, що відповідний факт зафіксований і найближчим часом за ним буде проведена перевірка. Також правоохоронець повідомив, що доречно було б організувати чергування територією сміттєзвалище двох осіб, які у випадку чого, могли б оперативно повідомляти правоохоронні органи про подальші факти несанкціонованого вивезення сміття.

Як відомо, на сміттєзвалищі біля Полтави цілодобово вартують, щоб не спускати львівське сміття.

Раніше Львівський портал писав про те, скільки коштів іде на мандри львівського сміття у статті «Мандри львівського сміття у цифрах: скільки мільйонів забрали і ще заберуть у львів’ян?».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...