ОСТАННІ НОВИНИ

Андрій Павлів продовжує працювати на громаду міста, - активісти

|

Екс-директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів після свого звільнення не перестав працювати у комунальній сфері. Зокрема, за словами громадського активіста ГО «Народна дія»  та юриста Олесі Дацко, Андрій Павлів зараз працює на посаді секретаря комітету з конкурсних торгів у ЛКП «Агенція з підготовки подій». Про це «Львівському порталу повідомила Олеся Дацко, надавши документацію конкурсних торгів, де саме і зазначено посаду Андрія Павліва.

pavliv

Так, у документі екс-чиновник мерії Андрій Павлів значиться як посадова особа Замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з Учасниками торгів. Тобто екс-чиновник залишається дотичним до вирішення питань: що буде збудоване у Львові, а що ні.

skrin

Згодом інформація про нову посаду Андрія Павліва була спростована міською радою: виявилося, що у Львові є два Андрія Павліва.

Нагадаємо, що Андрій Павлів написав заяву на звільнення після того, як прокуратура визнала незаконними будівництва, які він погоджував. Міський голова Львова тоді заступився за свого чиновника, заявивши, що його підписи підробили. Однак, прокуратура цей факт заперечила.

Після звільнення Павліва прес-служба міськради Львова повідомила, щоб він іде працювати у “Львівську політехніку”.

Як писала газета «Ратуша», за час обіймання Павлівим посади в міськраді Львова з’явився незаконний Генеральний план, який на сьогодні є єдиний, хоча і не чинний. Так, Генплан міста досі залишається без історико-архітектурного опорного плану – обов’язкового додатку, передбаченого ДБН. Саме за Павліва Львівська міська рада не виконала вимог Постанови Кабміну № 318 за 13 березня 2002 року «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць».

Також саме за каденції Андрія Павліва землі в межах історичного ареалу Львова почали класифікувати як «землі громадської і житлової забудови». Саме за каденції цього чиновника з’явилося незрозуміле призначення земельних ділянок – «землі комерції». Окрім цього Андрій Павлів «засвітився» у скандалі, коли взявся за реконструкцію вілли на вулиці Франка, яку згодом іронічно назвали «віллою Павліва».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...